Серію різноспрямованих, але тематично актуальних для сьогодення годин спілкування провели викладачі зі студентами в останні дні осені та перші дні зими.
Якщо спробувати дати оцінку цим зустрічам, то їх об’єднувала одна спільна, вагома риса: вони були «живими», в них не було формальності, надуманої сценарності, це було вільне, невимушене спілкування, де кожен мав змогу висловити думку про своє бачення проблеми, свій погляд на події.
В інтерактивній кінозалі, до якої студентів запросила викладач історії Малютенко З.М., після перегляду документального фільму «Голодомор 1932-1933 рр.: постгенетичний синдром» активно обговорювалось питання: хто і навіщо спровокував штучний голод в Україні та яким чином події тих років позначилися на сучасному поколінні українців.
Про красу, образ ідеальної жінки, гармонію внутрішнього і зовнішнього світу людини, уміння тримати себе у формі – про це говорили на ток-шоу «Давай поговоримо» з його ведучою – викладачем соціально-педагогічних та психологічних дисциплін Вінарчук Т.М.
По-новому Олександра Олеся відкрили для себе студенти, завітавши до літературної читальні викладача української мови та літератури Концевич О.В. Година пам’яті та поезії, приурочена 140-річчю від дня народження українського поета, засвідчила спіральний рух історії, пророчий дар українських митців, актуальність віршів Олеся і сьогодні.
Очевидець подій