Головна Контакти У вибране
Читати RSS » Комісія викладачів природничих і математичних дисциплін
 • Навігація по сайту

  «    Лютий 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  242526272829 
  Лютий 2020 (3)
  Січень 2020 (3)
  Грудень 2019 (11)
  Листопад 2019 (2)
  Жовтень 2019 (4)
  Вересень 2019 (4)

  Онлайн-сервіси

  Посилання

  Адміністрація Президента України Урядовий портал Міністерство освіти і науки України osvita.ua

  Коледж в соціальних мережах

  Офіційна спільнота коледжу у Facebook Youtube-канал коледжу Онлайн-сервіс Google Classroom Онлайн-сервіс Google Classroom

  Відеопрезентація


 • Комісія викладачів природничих і математичних дисциплін

  Комісія працює над науково-методичною проблемою: «Забезпечення високої якості освіти засобами інноваційних технологій навчання з використанням ІКТ при викладанні дисциплін природничо-математичного циклу»

  Викладачі комісії висококваліфіковані і творчі фахівці, які відмінно володіють навчальним матеріалом, студентською аудиторією, різноманітними інноваційними методами і прийомами навчання. Про їх фаховість свідчать проведені ними відкриті заняття, позаурочні та виховні заходи. Викладачі Будаківська Л.Й., Колісник Л.Є., Клоченок Д.К., Лагута А.В., Чернецька В.О., Уткіна О.В. є постійними учасниками виставки методичних досягнень викладачів коледжу. Їхні праці високо оцінені конкурсною комісією і опубліковані як у Методичному віснику коледжу так і в інших наукових виданнях.
  Комплекси методичного забезпечення із дисциплін, що викладають викладачі комісії, підготовлені на високому методичному рівні (систематично поповнюються новими методичними та дидактичними матеріалами). Кабінети інформатики (зав. кабінетом Будаківська Л.Й., Бабій В.В., Клоченок Д.К.) постійно оновлюються сучасними навчальними інформаційними засобами також оновлюється навчальна база кабінетів хімії, біології та анатомії, природи (зав. кабінетами: Колісник Л.Є., Чернецька В.О.).
  Успішно працюють факультатив «Уроки стійкого розвитку» (керівник Колісник Л.Є.) і гурток «Еколог» (керівник Шелепа А.Л.).
  Викладачі комісії системно надають кваліфіковану методичну та практичну допомогу викладачам коледжу у використанні хмарних та інноваційних технологій, здійснюють технічний супровід навчально-виховного процесу. За їх підтримки впроваджена електронна форма навчання із використанням online-сервісу Google Classroom. Викладачем інформатики Клоченок Д.К. для викладачів коледжу проведено цикл семінарів-практикумів:
  ● електронна форма навчання на базі online-сервісу Google Classroom;
  ● використання сервісів Google Диску;
  ● використання online-сервісу створення інтерактивних мультимедійних навчальних блоків LearningApps.org.
  Усі викладачі комісії систематично вдосконалюють свій фаховий рівень – беруть участь у міжобласних та регіональних семінарах, об’єднаннях, конференціях, методичних нарадах, майстер-класах, обласних і коледжних конкурсах методичних досягнень, пишуть наукові статті та публікуються у обласних та регіональних виданнях, мають сертифікати та нагороди. 

   

  Будаківська Людмила Йосипівна – голова циклової комісії, викладач вищої категорії, викладач-методист. 
  Освіту здобула у Чернігівському державному педагогічному університеті ім. Т.Г. Шевченка; пройшла курси «Intel – навчання для майбутнього», здобула сертифікат тьютера. 
  Педагогічний стаж: 33 роки.
  Викладає дисципліни: математика, обчислювальна техніка та технічні засоби навчання. 
  Координатор проекту із використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі коледжу. Впровадила Програму «Intel ® Навчання для майбутнього» у навчальний процес коледжу. Викладає дисципліни із використанням хмарних технологій, електронної форми навчання online-сервісу Google Classroom.
  Створила методичні розробки: «Підвищення якості знань студентів із дисциплін природничого циклу засобами проектних технологій із використанням ІКТ», «Створення мультимедійних презентацій лекцій як метод формування комунікаційної культури майбутнього педагога шляхом творчої адаптації сучасних ІКТ до процесу викладання математики», методичну розробку майстер-класу: «Створення дидактичних матеріалів за допомогою MS WORD», методичні розробки інтегрованих та бінарних занять: «Куля і сфера, їхні елементи і властивості. Методи формування лексичної компетентності у дошкільників. Створення словника-мінімуму», «Вектори в просторі. Підсумок вивченого за семестр з української мови (у розрізі підготовки до ЗНО)». Є постійним дописувачем Вісника коледжу та наукових видань (стаття «Інформаційно-комунікативна компетентність як ключова складова в процесі фахової підготовки майбутніх вихователів дошкільного закладу»), учасником конкурсу педагогічних інновацій «Навчальні проекти із використанням ІКТ як засіб  міждисциплінарної інтеграції у процесі фахової підготовки майбутніх вихователів дошкільного закладу».
  Працює над методичною розробкою: «Міждисциплінарна інтеграція як інструмент підвищення рівня фахової підготовки майбутнього педагога».
   

   

   

  Бабій Віталій Володимирович  викладач першої категорії. 
  Освіту здобув у Вінницькому державному педагогічному університеті імені М. Коцюбинського, пройшов курси «Intel ® – навчання для майбутнього», здобув сертифікат тьютера.
  Педагогічний стаж: 20 років.
  Викладає дисципліни: основи комп’ютерних технологій, обчислювальна техніка та ТЗН. 
  Створює електронні посібники для студентів з інформатики, обчислювальної техніки та ТЗН. Застосовує у викладанні проектні технології із використанням ІКТ, online-сервіс Google Classroom.
  Працює над забезпеченням високої якості освіти засобами інноваційних технологій навчання на заняттях з основ комп’ютерних технологій, обчислювальної техніки і ТЗН. Займається організацією роботи інтерактивного комплексу коледжу.

   
   

   

  Бабій Юлія Петрівна – викладач вищої категорії, старший викладач.
  Освіту здобула у Вінницькому державному педагогічному університеті імені М. Коцюбинського, пройшла курси «Intel ® – навчання для майбутнього», здобула сертифікат тьютера, пройшла курси дистанційного навчання «Учасник веб-бінарів», отримала відповідні сертифікати.
  Педагогічний стаж: 20 років.
  Викладає дисципліни: фізика та астрономія.
  Створила методичний посібник з фізики, посібник з астрономії «Курс астрономії в презентаціях», працює над створенням посібника з фізики «Фізика в тестах та задачах». Застосовує у викладанні проектні технології із використанням ІКТ, online-сервіс Google Classroom.
  Працює над забезпеченням високої якості освіти засобами інноваційних технологій навчання на заняттях з фізики та астрономії.
   

   

  Клоченок Дарина Костянтинівна – викладач ІІ кваліфікаційної категорії, магістр.
  Освіту здобула у Вінницькому державному педагогічному університеті імені М. Коцюбинського. Отримала сертифікат про успішне завершення 44-годинного оновленого очного курсу за програмою Intel ® «Навчання для майбутнього» (версія 10.1).
  Педагогічний стаж: 4 роки.
  Викладає дисципліни: інформатика, основи комп’ютерних технологій, обчислювальна техніка та ТЗН.
  Написала й опублікувала статті «Використання сервісів Веб 2.0 як засіб формування ІКТ компетентності студентів ВНЗ», «Використання online-сервісів організації навчального процесу».
  Працює над впровадженням хмарних технологій та online-сервісу Google Classroom, над формуванням інформаційно-комунікаційної компетентності студентів та викладачів у навчальному процесі на основі їх пізнавальної діяльності. Застосовує у викладанні сучасні проектні ІТ. Працює над розробкою та удосконаленням комплексів методичного забезпечення дисциплін «Інформатика і ОКТ», «Основи комп’ютерних технологій», «Обчислювальна техніка та ТЗН».

   
   

   

  Колісник Лариса Євгенівна – викладач вищої категорії, старший викладач. 
  Освіту здобула у Житомирському державному педагогічному університеті імені І.Я. Франка, пройшла курси «Intel ® – навчання для майбутнього», здобула сертифікат тьютера, сертифікат тренінгу «Впровадження освітнього модуля «Основи стратегії сталого розвитку в Україні» щодо кращих практик викладання основ сталого розвитку в рамках проекту» інтеграція положень Конвенцій Ріо у національну політику України Програми розвитку ООН в Україні.
  Педагогічний стаж: 33 роки.
  Викладає дисципліни: хімія, біологія, географія, основи екології. 
  Створила посібник «Формування екологічної компетентності студентів педагогічного коледжу», методичну розробку «Використання інноваційних технологій із використанням ІКТ при вивченні курсу основи екології». Активно пропагує серед студентської молоді Програму «За здоровий спосіб життя». Застосовує у викладанні хмарні технології. 
  Працює над статтею «Гра як особистісно-орієнтована технологія патріотичного виховання студентської молоді».

   

   

  Лагута Алла Валентинівна  викладач вищої категорії, старший викладач, магістр психології.
  Освіту здобула у Житомирському державному педагогічному університеті імені. І.Я. Франка.
  Педагогічний стаж: 21 рік.
  Викладає дисципліни: основи природознавства з методикою ознайомлення дітей з природою, валеологія, основи геронтології, соціальна психологія, педагогічна психологія, психологія мовлення.
  Створила методичну розробку «Впровадження технології проблемного навчання на заняттях природничого циклу дисциплін», навчально-методичні посібники: «Словник основних понять і термінів з геронтології», «Авторські казки природничого змісту як засіб екологічного виховання дошкільників», «Лепбук про лепбук», «Моделювання як засіб формування знань про природу у дітей дошкільного віку», розробила дидактичні картки з валеології.  У співавторстві з Чернецькою В.О. створила навчально-методичні посібники: «Дидактичні ігри та вправи для дошкільників. Світ природи», «Пошуково-дослідницька діяльність як засіб формування пізнавальної активності дошкільників», «Екологічні акції як форма здійснення екологічного виховання студентів», «Хвилинки милування природою як засіб екологічного виховання дошкільників». Викладач має численні друковані наробки. Застосовує у викладанні проектні технології із використанням ІКТ, online-сервіс Google Classroom.
  Працює над навчальним посібником з валеології для студентів та викладачів відділення соціальної педагогіки.

   
   

   

  Уткіна Олена Вікторівна – викладач вищої кваліфікаційної категорії, магістр біології, старший викладач.
  Освіту здобула у Житомирському державному педагогічному університеті ім. І. Франка та Бердичівському медичному коледжі, пройшла курси «Intel ® – навчання для майбутнього», здобула сертифікат тьютера. В 2017р, підготувала і захистила курсову роботу «Модель навчального заняття з елементами інтерактивних технологій на прикладі навчальної дисципліни з анатомії».
  Педагогічний стаж: 18 років, медичний стаж – 7 років.
  Викладає дисципліни: анатомія і валеологія, основи медичних знань та педіатрії, основи психотерапевтичної роботи, захист Вітчизни.
  Створила методичні посібники: «Метод проектів як розвиток пізнавальної активності у студентів при вивченні анатомії», «Особливості формування здоров’язберігаючих технологій на заняттях з анатомії», навчально-методичний посібник на тему: «Арт-терапія в корекційно-розвиваючій роботі соціального педагога». Активно пропагує серед студентської молоді Програму «За здоровий спосіб життя». Застосовує у викладанні проектні технології із використанням ІКТ, online-сервіс Google Classroom.
  Працює над створенням методичного посібника з анатомії на тему: «Використання теорії множинного інтелекту як засобу диференційованого та особистісно орієнтованого навчання на заняттях із анатомії».
   
   

   

  Чернецька Валентина Олександрівна – викладач вищої категорії, магістр біології. 
  Освіту здобула у Ніжинському державному педагогічному університеті імені Миколи Гоголя; пройшла курси відділення післядипломної освіти ДВНЗ Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди; закінчила магістратуру при Житомирському державному педагогічному університеті імені Івана Франка.
  Педагогічний стаж: 18 років.
  Викладає дисципліни: основи природознавства з методикою ознайомлення дітей з природою.
  Створила методичні рекомендації до педагогічної практики з предмету «Основи природознавства з методикою ознайомлення дітей з природою», «Ознайомлення дошкільників з представниками тваринного світу. Тип Молюски.», у співавторстві з Лагутою А.В. створила навчально-методичні посібники: «Методика знайомлення дітей з природою в схемах та таблицях», «Пошуково-дослідницька діяльність як засіб формування пізнавальної активності дошкільників»;  «Дидактичні ігри та вправи для дошкільників. Світ природи»; «Екологічні акції як форма організації екологічного виховання студентів», «Хвилинки милування природою як засіб екологічного виховання дошкільників». Застосовує у викладанні проектні технології із використанням ІКТ, online-сервіс Google Classroom. 
  Працює над створенням електронних посібників для студентів з предмету «Основи природознавства з методикою ознайомлення дітей з природою».

   


  Останнє оновлення сторінки: 22.01.2019

  Без регистрации Скачать игры 2013 бесплатные dle шаблоны и hd фильмы скачать
 •  
 • Поле тегів